Competenties & Rollen

Competenties Rollen
Analytisch Adviseur
Communicatief Expert en kennisbron
Crisisbestendig Inspirator
Energiek/overtuigend Kwartiermaker
Nieuwsgierig Ontwikkelaar
Omgevingsbewust Opleider/trainer/coach
Ondernemend Mediator
Politiek-bestuurlijk sensitief Probleemoplosser
Verbindend Procesmanager
Ondernemerschap Projectleider
Nieuwsgierig Teamleider
Klantgericht  

Food & Horeca

  • Firma Kouwenberg, Nijmegen | Broodventer | 1 augustus 1973 – 1 juni 1975
  • Restaurant “Van der Berg” te Gennep (L) | Ober/kelner | 1974 – 1975 Restaurant “De Plasmolens” te Mook (L) | Ober/kelner | 1974
  • Van der Valk HOtel – Restairant “De Molenhoek” (L)| Ober/kelner | 1 augustus 1972 – 1 januari 1974

Jeugdzorg

  • Bijzonder Jeugdwerk – Stichting Kleinschalige Hulpverlening aan Jongeren | Directeur organisatie | 1 juli 1993 – 12 april 1994
  • Stichting Kleinschalige Hulpverlening aan Jongeren | Adjunct-directeur | 1 september 1984 – 1 juli 1993
  • Stichting Kleinschalige Hulpverlening aan Jongeren | Waarnemend directeur | 1 september 1993 – 1 september 1984
  • Stichting Kleinschalige Hulpverlening aan Jongeren | Adjunct-directeur | 1 januari 1983 – 1 september 1983
  • Gunning Browndale Stichting te Rotterdam | Algemeen directeur | 1 januari 1981 – 1 januari 1993
  • Gunning Browndale Stichting te Rotterdam| Economisch directeur | 1 januari 1980 – 1 januari 1981
  • Project Schiekade | Coördinator/mentor adolescentenprogramma/begeleid wonen | 15 augustus 1978 – 1 januari 1980
  • Gunning Browndale Stichting te Rotterdam | Groepsopvoeder/therapeutisch medewerker | 1 juni 1976 – 1 maart 1978

Openbaar Bestuur

  • Gemeente Capelle aan den IJssel – Wethouder financiën, grondbedrijf, economische zaken en midden en kleinbedrijf | 12 april 1994 – 15 april 1998
  • Stadsregio Rotterdam | Lid dagelijks bestuur Stadsregio Rotterdam – portefeuillehouder jeugdhulpverlening en milieu | 1 december 1994 – 20 mei 1998
  • Gemeente Capelle aan den IJssel | Gemeenteraadslid/fractievoorzitter D66/Capelse Democraten | maart 1986 tot april 2006
  • Stadsregio Rotterdam | Regioraadslid/fractievoorzitter D66 | 1996 tot 1 november 2005
  • Stadsregio Rotterdam| Lid/Plaatsvervangend voorzitter Bezwaarschriftencommissie Regiozaken | 1998 tot 1 november 2005
  • Gemeente Capelle aan den IJssel| Ambtenaar burgerlijke stand gemeente Capelle aan den IJssel | 1994 tot 2006

Opleider

  • (Hoofd)docent Studiecentrum Bedrijf en Overheid | 1 januari 2015 – heden
  • Docent Logavak/SWP | 2013 – heden
  • Docent Traineeprogramma BMC Young Professionals | – april 2013
  • Grandprix/Rookie/BMC Bedrijfsschool | – april 2013
  • Docent organisatiekunde Ichthus Hogeschool te Rotterdam | 1 januari 1992 – 12 april 1994
  • Docent voor Training, Advies, Supervisie en Kennisoverdracht (TASK) te Capelle aan den IJssel | 1 januari 1990 – 12 april 1994
  • Docent voor instituur Bedrijfsetenschappen (IBW) te Utrecht | 15 mei 1988 – 12 april 1994

Organisatie-advies en interim-management

  • DOODKORTE organisatieadvies en bemiddeling B.V. | Directeur-eigenaar | 15 april 1998 – heden

Ruimtelijke Ordening, stads- en gebiedsontwikkeling

  • De Vernieuwde Stad Schiedam | Directeur-Bestuurder | 1 juni 1998 – 1 januari 2000
  • Gemeente Capelle aan den IJssel | Waarnemend wethouder ruimtelijke ordening, volkshuisvesting, verkeer en vervoer | november 1995 – 1 juli 1996

Sociaal domein | sectorexpert

  • Vondel & Nassau | senior-adviseur | 1 april 2013 – heden
  • BMC Amersfoort | senior-adviseur/Partner | 1 september 2001 – 1 april 2013

Studie & Opleiding

  • Diverse trainingen op het terrein van (overheids-) management | Doorlopend
  • SIOO – Zware Jongens | Praktijklab complexe verandervraagstukken voor senior interimmanagers | september 2003 – november 2004
  • Sociale Academie te Rotterdam | Opleiding Sociale Dienstverlening | Augustus 1982 – 1985

Werving, selectie, ziekteverzuim en loopbaanbegeleiding

  • INTERPROJECT – bureau voor werving, selectie, ziekteverzuim- en loopbaanbegeleiding | Consulent | 1 juli 1991 – 12 april 1994